Operator Koła Widokowego (Pracownik techniczny)

Gdańsk, Gdynia, Sopot, pomorskie

LeasingTeam Professional Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Nr ref.: 0033899

Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • operowanie urządzeniem;
  • obsługa techniczna oraz konserwacja obiektu;
  • dbanie o bezpieczeństwo techniczne obiektu i użytkowników;
  • wykonywanie bieżących napraw.

Oczekiwania:

  • doświadczenie techniczne (elektryczne, mechaniczne) lub konserwatora urządzeń (elektronarzędzi, maszyn)
  • wykształcenie techniczne;
  • gotowość do pracy w trybie zmianowym oraz w weekendy i święta;
  • mile widziane doświadczenie w pracy na wysokościach lub ukończony kurs alpinistyczny;
  • mile widziane dodatkowe umiejętności techniczne potwierdzone uprawnieniami (szczególnie: uprawnienia konserwatora Urządzeń Transportu Bliskiego, uprawnienia SEP, obsługa wózków widłowych i wciągarek)
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferta:

  • umowa o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • stabilne warunki zatrudnienia;
  • możliwość rozwoju (kurs SEP, kurs alpinistyczny, szkolenia).

IT LeasingTeam realizuje usługi w zakresie pozyskiwania i dostarczania firmom wysokiej... klasy specjalistów i kadry zarządzającej w obszarze IT. Spółka oferuje gotowe rozwiązania typu Fixed Price, usługi outsourcingowe Team Leasing oparte na modelu Time & Material oraz rekrutację i dobór personelu na zasadach Permanent Recruitument. IT LeasingTeam jest częścią Grupy Kapitałowej LeasingTeam.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
17/09/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Automatyka , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Inżynieria