Ivy Technology Poland sp. z o.o. Ivy Technology Poland sp. z o.o.

Ivy Technology jest globalnym dostawcą usług serwisowych dla wielu znanych światowych marek, takich jak Amazon, Dell czy HP. Mamy przyjemność przedstawić Wam profil osoby, jakiej szukamy na stanowisko Operatora. Osoba ta będzie pracowała na innowacyjnym projekcie Amazon Robotics, który odpowiada za dostarczenie infrastruktury dla firmy Amazon. Jest to wspaniała okazja do zdobycia międzynarodowych doświadczeń w wielu różnych obszarach.

Zacznij z nami przygodę na stanowisku:

Operator/-ka

Miejsce pracy: Bydgoszcz, Europa i Ameryka Północna
Ivy Technology Poland sp. z o.o.

Twój zakres obowiązków:

  • składanie regałów mobilnych,
  • dbałość o płynność procesu,
  • osiąganie wyznaczonych przez Lidera celów,
  • współpraca z Liderem Projektu oraz współpraca z pozostałymi działami w ramach projektu,
  • czynne uczestnictwo w realizacji projektu.

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w pracach technicznych, manualnych, fizycznych,
  • zdolności manualne i gotowość do pracy fizycznej,
  • podstawowa umiejętność korzystania z elektronarzędzi,
  • otwartość na pracę w międzynarodowym zespole,
  • rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • energiczność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • dyspozycyjność do kilkumiesięcznych wyjazdów na terenie Polski i Europy.

Mile widziane:

  • komunikatywna znajomość języka obcego,
  • prawo jazdy kat.B.

To oferujemy:

  • umowa o pracę na okres 6 miesięcy z możliwością przedłużenia,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pakiet benefitów rodzinnych,
  • kursy językowe,
  • szkolenia zawodowe oraz Lean,
  • karta multisport,
  • prywatna opieka medyczna,
  • konsultacje lekarskie na terenie firmy,
  • praca z najnowocześniejszymi technologiami przy projektach ze światowym liderem rynku e-commerce.
Zobacz, co możemy Ci zaproponować:
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
For more information, please visit us at www.ivytech.com of follow us at Facebook.