operator/ka wózka widłowego

Niepołomice, małopolskie

Randstad Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Masz doświadczenie w obsłudze wózka widłowego lub chcesz je zdobyć?

Cenisz sobie komfort pracy?

Nowoczesność i marka firmy są dla Ciebie ważne?

Szukasz zmiany, która da Ci rozwój?

Jeżeli na jedno z powyższych pytań odpowiedziałeś/łaś "tak" - APLIKUJ!

miejsce pracy: Niepołomice

Wymagania

  • wynagrodzenie 4830 zł brutto
  • pracę w systemie równoważnym, zgodnie z grafikiem
  • umowę o pracę
  • perspektywę stałego zatrudnienia oraz rozwoju zawodowego w strukturach firmy
  • bezpłatne szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • dofinansowanie do posiłków
  • dodatek za pracę w nocy liczony od stawki zaszeregowania
  • możliwość zakupu produktów po preferencyjnych cenach w pracowniczym sklepie
  • obsługa wózka widłowego
  • odbiór gotowych wyrobów z linii produkcyjnej
  • załadunek/rozładunek towarów
  • kompletacja zamówień
  • obsługa wózka czołowego i bocznego
  • bieżące prace porządkowe,
  • uprawnień na wózki widłowe z UDT
  • otwartości na rozwój w ramach struktur firmy
  • gotowości do pracy zmianowej , również w weekendy
  • zaangażowania i pozytywnego nastawienia
  • mile widziane doświadczenie w pracy magazynowej i w obsłudze programu WMS
  • umiejętność pracy w zespole
  • książeczka SANEPID

Agencja zatrudnienia nr wpisu 47

Ostatnia aktualizacja:
05/12/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca na magazynie , Praca Logistyka