Operator /ka wózka widłowego

Jelcz-Laskowice, Strzelin, Oleśnica, Oława, Bierutów, Twardogóra, Legnica, Lubin, Świdnica, dolnośląskie

Charlie works Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Poszukujesz stabilnej, ale nie nudnej pracy? Szukamy właśnie Ciebie! Mamy dla Ciebie pracę w firmie Charlie works Sp. z o.o. ( nr rej 23705). Znajdziesz u nas zatrudnienie w kraju jak i za granicą.

Praca w Jelczu Laskowice na produkcji okapów i silników elektrycznych do AGD. Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

- Operator /ka wózka widłowego

Miejsce pracy: Jelcz- Laskowice, Polska

Obowiazki:

- dostarczanie komponentów na produkcję oraz obsługa linii.

- wymagane uprawnienia na wózek

- widłowy oraz znajomość skanera

Otrzymasz:

- bezpłatny transport z wybranych miejscowości;

- dofinansowanie do posiłków;

- 2 lub 3 zmianowy system pracy od poniedziałku do piątku;

- umowa o pracę tymczasową

Nasze biura w Polsce:

Jasło -  798 113 596

Kluczbork - 516 083 320  / 533 134 385

Poznań - 733 359 207/ 508 569 193

Radom - 696 014 236

Zamość - 575 551 900

Charlie works Sp. z o.o. (nr rej 23705)

Prezentacja firmy

Don't worry be happy, we got this !

Jesteś gotowy na nowe wyzwania? Poszukujesz... stabilnej, ale nie nudnej pracy?
Szukamy właśnie Ciebie!
Mamy dla Ciebie pracę w firmie Charlie works Sp. z o.o. ( nr rej 23705).
Znajdziesz u nas zatrudnienie w kraju jak i za granicą.
Pomagamy w znalezieniu pracy w wielu sektorach m.in.: mięsnym, w ogrodnictwie oraz na produkcję.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
17/10/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Praca Logistyka , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na magazynie