Operator/-ka produkcji kształtek

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Gdańsk, Gdynia, Sopot, pomorskie

Miejsce pracy: Gdańsk, Gdynia, Sopot

Miejsce pracy: Gdańsk

Oferta:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + bogaty system dodatków i premii
  • Umowa o pracę bezpośrednio w strukturach Klienta
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Szybki proces rekrutacyjny
  • Pakiet ManpowerGroup: prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, ubezpieczenie grupowe
  • Dodatkowo wczasy pod gruszą i bony świąteczne

Wymagania:

  • Chęć do pracy zmianowej
  • Mile widziane doświadczenie produkcyjne

Zadania:

  • Praca przy produkcji
  • Obsługa maszyn i narzędzi warsztatowych
  • Kontrola jakości

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy