Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 24/09/2018.

Operator Hafciarek bez doświadczenia

Knaresboroug / United Kingdom / Wielka Brytania / Anglia, zagranica

Clad Safety Ltd

Opis stanowiska pracy

Pełny etat (40 godzin tygodniowo)
Wymiar pracy: od poniedziałku do piątku 07.30-16.30
Wynagrodzenie: 8 £ / godz
Lokalizacja: Knaresborough
Firma: Clad Safety www.cladsafety.co.uk

Dysponujemy wolnymi miejscami pracy w naszym pokoju logo. Praca polega na obsłudze maszyn do haftowania i zgrzewania, które umieszczają logo firm na odzieży roboczej.

Klimatyzowane, jasne, nowoczesne środowisko pracy. Możliwość zarabiania podczas pracy w nadgodzinach, do 10 godzin tygodniowo (łącznie 50 godzin na tydzień). Istnieje mozliwość pracy zmianowej i ustalenia godzin pracy w sposob dla ciebie wygodny.

Darmowy lunch w środy!

Dobry operator będzie obłsugiwał maszyny w szybkim tempie oraz szukał sposobów na poprawę swojej szybkości i techniki. Musi przywiązywac uwagę do szczegółów i być uważnym, aby zapewnić odpowiednie kolory i loga.

Świetny zespół, świetne perspektywy i satysfakcja z tworzenia stylowych, atrakcyjnych ubrań dla ludzi!

Nie są wymagane żadne kwalifikacje, ale wcześniejsze doświadczenie w obsłudze maszyn przemysłowych wielogłowicowych hafciarek będzie zaletą.

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie bezpośrednio poprzez portal.

Customer service driven supplier of high quality Uniforms, Workwear and Protective... Clothing. Fast delivery turnaround of Embroidery and Company Logos. Clad Safety support larger organisations by providing fully customised online ordering systems which display your pre-agreed range of clothing with detailed Management Information and reporting.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
12/07/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Przedział wynagrodzenia:
40,00 zł - 40,00 zł / stawka godzinowa (Brutto)
Praca Praca na produkcji , Praca Inne , Praca Praca na magazynie