OPERATOR FRONTÓW PRZEŁADUNKOWYCH GAZU PŁYNNEGO

Polski Gaz S.A.

Sosnowiec, śląskie

Polski Gaz S.A. Polski Gaz S.A. Polski Gaz S.A. Polski Gaz S.A. Polski Gaz S.A.
Poszukujesz nowych wyzwań?

Chcesz współuczestniczyć w rozwoju firmy
będącej jednym z liderów na polskim rynku w branży paliw płynnych?

Polski Gaz S.A. daje taką możliwość.
Aktualnie do naszego zespołu Oddziału: Sosnowiec,
poszukujemy osoby na stanowisko:

Polski Gaz S.A. z siedzibą w Warszawie Oddział w Sosnowcu zajmuje się przeładunkiem, dystrybucją i magazynowaniem gazu płynnego.

Miejsce pracy: Sosnowiec

Region: Śląskie

Główne obowiązki:

  • Obsługa stanowisk załadunkowych i rozładunkowych autocystern i cystern kolejowych
  • Obsługa armatury i urządzeń kontrolno-pomiarowych
  • Bieżąca kontrola wszystkich urządzeń i armatury w zakresie prawidłowości przebiegu procesu

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe, mile widziane średnie techniczne
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Dyspozycyjność, samodzielność, dokładność oraz dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • wynagrodzenie: podstawa + premia regulaminowa,
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • szkolenia i uprawnienia specjalistyczne
  • możliwość rozwoju

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.