Operator Frezarki CNC (plastik/aluminium lub stal/stal nierdzewna)

Euro Work

Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Agencja Pośrednictwa Pracy Euro Work od 17 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie, zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i umożliwiających rozwój ofert pracy na rynku Unii Europejskiej.

Dla naszego klienta w Holandii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator frezarki CNC (materiał: aluminium, plastik​)
lub
Operator frezarki CNC (materiał: stal nierdzewna, stal​)

Opis stanowiska:
Operator CNC będzie działać na różnych maszynach (3, 4 i 5 osiowa frezarka).

  • Stal nierdzewna, stal - jako operator będziesz brać udział w procesie produkcji maszyn czyszczących, wind oraz produkcji części do maszyn przemysłowych, high-tech.
  • Aluminium, plastik - jako operator będziesz brać udział w procesie produkcji wnętrz autobusów, pociągów i samolotów. Elementy składają się z twardych płyt plastikowych oraz płyt aluminiowych.

Główne obowiązki:

  • Przygotowanie i obsługa maszyn CNC oraz ustawianie parametrów
  • Przygotowanie i załadunek materiałów na maszynę
  • Kontrolowanie jakości i pomiary gotowych produktów oraz porównywanie ich z wymaganiami w celu określenia, czy proces został zakończony prawidłowo
  • Codzienna konserwacja i sprawdzanie maszyny w celu zapewnienia funkcjonalności

Co możemy Ci zaoferować?

  • Wynagrodzenie: 450-500 euro netto na tydzień (w zależności od materiału, na którym pracujesz)
  • Darmowe zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym (single room)
  • Wynagrodzenie wypłacane cotygodniowo
  • Narzędzia oraz odzież ochronną (zapewnione przez pracodawcę)
  • Szacunkowy tygodniowy czas pracy: 40 godzin
  • Możliwość wynajmu auta na użytek własny
  • Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności
  • Profesjonalne podejście i kompleksowe wsparcie w procesie rekrutacji

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2)
  • Znajomość systemu Fanuc (3 i 5 osi) oraz dodatkowo Heidenhain, jeśli pracujesz na stali/stali nierdzewnej
  • Wykonywanie produkcji dużych elementów oraz mniejszych (praca seryjna) - jeśli pracujesz z aluminium/plastikiem
  • Wykonywanie pojedynczych elementów (bez pracy seryjnej) - jeśli pracujesz na stali/stali nierdzewnej
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Doświadczenie w pracy jako operator CNC (2-3 lata)

Jeśli poznać chcesz szczegóły i wyrażasz chęć podjęcia pracy we wskazanych specjalizacjach, aplikuj poprzez przycisk poniżej lub bezpośrednio na naszej stronie internetowej, gdzie znajduje się więcej informacji o naszej firmie oraz naszych ofertach pracy.

Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

Prezentacja firmy

Agencja Pośrednictwa Pracy Euro Work <br/> <br/>Jesteśmy agencją pośred... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/04/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
Pierwszy kontrakt na 3 miesiące z możliwością przedłużenia
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Premie, dodatki:
Zgodnie z treścią ogłoszenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji