Operator Dźwigu (język niemiecki)

Trummer Personalservice Opole Sp. z o.o.

Austria, zagranica

Od: Trummer Personalservice Opole Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Austria

Międzynarodowa Agencja Pośrednictwa Pracy Trummer Personalservice Opole Sp. z o.o. (certyfikat nr 8562), poszukuje dla swojego austriackiego kontrahenta operatorów dźwigu z średnio zaawansowaną znajomością języka niemieckiego.

Obowiązki:

  • obsługa żurawia wieżowego
  • umiejętność obsługi żurawia z kabiny bądź za pomocą sterowania zdalnego

Oferujemy:

  • praca na warunkach austriackich
  • umowa o pracę
  • atrakcyjne zarobki
  • świadczenia socjalne
  • dodatki świąteczne i urlopowe

Wymagania:

  • średnio zaawansowana znajomość języka niemieckiego
  • prawo jazdy wraz ze sprawnym samochodem
  • doświadczenie na danym stanowisku
  • mile widziane wykształcenie kierunkowe

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV w języku niemieckim wraz z kopią dokumentów potwierdzających kwalifikacje.

Z góry dziękujemy za przesłane życiorysy oraz informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy