FPC POLSKA Sp. z o.o.
Jesteśmy międzynarodową firmą specjalizującą się w budowie i wdrażaniu zaawansowanych systemów elektrycznej kontroli jakości.

Nasze aplikacje znajdują zastosowanie w branży samochodowej, kolejowej, gospodarstwa domowego oraz przemyśle lotniczym.
Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: Operator CNC
w naszym oddziale w Przeźmierowie pod Poznaniem.

Operator CNC

Miejsce pracy: Przeźmierowo

Obowiązki:

  • obsługiwanie maszyn programowanych komputerowo,
  • dokonywanie pomiarów wykonywanych detali,
  • dobór sposobu mocowania obrabianych detali w maszynie,
  • stosowanie sond pomiarowych,
  • opieka nad parkiem maszynowym (obsługa eksploatacyjna - wymiana chłodziwa, oleju , smaru, itp.),
  • dokonywanie pomiarów kontrolnych produkowanych detali,
  • dbanie o sprzęt, wysoką jakość oraz przestrzeganie zasad BHP,

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne,
  • mile widziane doświadczenie w pracy przy tokarkach lub frezarkach,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
  • zdolność logicznego i przestrzennego myślenia,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • wysoka motywacja zawodowa oraz kultura osobista,
  • umiejętność obsługi komputera i oprogramowania: pakiet MS Office,

Oferujemy:

  • stabilną pracę w międzynarodowym zespole inżynierów w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pełen pakiet szkoleń i kursów technicznych wymaganych na stanowisku pracy,
  • wsparcie i zaufanie ze strony przełożonego,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • miłą atmosferę pracy.

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 (Dz.U. Nr. 133, poz 883)."

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego.
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.