Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy IPF 2 Sp. z o.o. (cert. 5450) specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na rynku krajowym oraz na terenie Francji.

Operator CNC

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz
Miejsce pracy: Niemcy, okolice Ingolstad

Zakres obowiązków:
- praca w firmie produkcyjnej przy obsłudze maszyn CNC
- praca na centrum tokarskim GILDEMEISTER Twin65 ze sterowaniem SIEMENS 840D
- obróbka narzędzi i elementów z metalu
- kontrola jakości

Wymagania

Wymagania:
- doświadczenie na podobnym stanowisku
- doświadczenie w pracy przy maszynach TRAUB
- mile widziane podstawy j. niemieckiego
- prawo jazdy kat. B
- mile widziane osoby gotowe do wyjazdu własnym samochodem

Klient oferuje możliwość zatrudnienia na umowie niemieckiej po przepracowaniu 6 miesięcy.

Oferujemy:
• Polską umowę o pracę
• Organizację zakwaterowania
• Ubezpieczenie dla pracownika i rodziny
• Zdalne załatwienie formalności
• Premię za polecenie pracownika
• Wsparcie polskiego koordynatora

Prezentacja firmy

IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
12PLN - 12PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji