Opis stanowiska pracy

Dla międzynarodowej firmy zajmującej się produkcją elementów metalowych dla przemysłu prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Wymagania

Do obowiązków należą:

  • edycja parametrów oraz wymiarów obróbki w sterowaniu CNC,
  • przygotowywanie narzędzi zgodnie ze specyfikacją techniczną,
  • kontrola jakości oraz prowadzenie kart pomiarowych,

Oczekiwania:

  • doświadczenie na stanowisku operator maszyn CNC,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • umiejętność obsługi przyrządów kontrolno-pomiarowych,
  • gotowość do pracy trzyzmianowej.

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne, bezpośrednie zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie zasadnicze i pakiet socjalny,
  • możliwość podwyższania kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego.

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
24/08/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji