Opis stanowiska pracy

"ProPersona. Doradztwo i rozwój" to dynamicznie rozwijająca się firma na rynku usług doradczych. Opiera się na wieloletnim doświadczeniu jej pracowników w zakresie różnorodnych instrumentów polityki personalnej, realizowanych w dużych i średnich przedsiębiorstwach produkcyjnych i usługowych. Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdej rekrutacji i doradztwa z zakresu zasobów osobowych. Numer wpisu do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 17284.

Obecnie dla naszego Klienta, rozwijającej się firmy konstrukcyjnej z Gliwic, która projektuje, wykonuje oraz uruchamia linie i stanowiska produkcyjne dla branż: motoryzacyjnej, truck oraz farmaceutycznej, poszukujemy kompetentnej osoby na stanowisko:

Operator CNC

Miejsce pracy: Gliwice

Głównym zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie.

Zakres obowiązków osoby na tym stanowisku będzie obejmował:

• obsługa obrabiarek CNC (HEIDENHAIN iTNC 530 HSCI 19”),

• dobór odpowiednich narzędzi i parametrów obróbki zgodnie z dokumentacją,

• obsługa narzędzi pomiarowych do sprawdzania jakości wykonanej obróbki,

• realizacja planu produkcji,

• przestrzeganie norm jakości oraz zasad BHP,

• diagnoza zakłóceń w pracy maszyny oraz ich korekta,

• czytanie rysunku technicznego,

• współpraca z innymi Działami firmy.

Wymagania

Najważniejsze wymagania wobec kandydatów:

• doświadczenie jako operator CNC,

• wykształcenie minimum zawodowe,

• znajomość sterowania HEIDENHAIN,

• umiejętność programowania będzie dodatkowym atutem,

• samodzielność i dobra organizacja pracy,

• orientacja na cel i zaangażowanie w wykonywaną pracę,

• pomysłowość i umiejętność rozwiązywania problemów,

• chęć dalszego rozwoju zawodowego,

• komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Firma oferuje:

• atrakcyjne wynagrodzenie

• system premiowy

• autentyczny rozwój zawodowy

• możliwość pracy na maszynie 5-osiowej

• system szkoleń

• pracę w rozwojowej firmie

• dobrą atmosferę pracy

• cykliczne imprezy firmowe

Prezentacja firmy

"ProPersona. Doradztwo i rozwój" to dynamicznie rozwijająca się f... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Premie, dodatki:
zależnie od wyników pracy
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria