Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osób z doświadczeniem w obsłudze maszyn CNC (5 osiowe tokarki, frezarki oraz centra obróbcze MAZAK) ze sterowaniem Heidenhain.

Do obowiązków na danym stanowisku należeć będzie obsługa, ustawienie oraz programowanie maszyny.

Firma produkuje różnej wielkości elementy ze stali, alumnium, miedzi oraz plastiku na indywidualne zlecenia Klientów.

Strona Klienta www.premetec.fi

Oferujemy:

W zamian za doświadczenie i zaangażowanie w pracę oferujemy wynagrodzenie w wysokości:

12-15  eur/h oraz dodatki wynikające z fińskiego prawa pracy

Firma pomaga w wyszukaniu i wynajęciu mieszkania, którego ceny w Finlandii wahają się w granicach 400 -450 eur/miesiąc, są to zawsze mieszkania w pełni wyposażone oraz umeblowane.

Wymagania

Wymagamy minimum rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku przy samodzilenej obsłudze i programowaniu mazyny CNC.

Interesują nas Kandydaci z różnych gałęzi przemysłu, komunikatywnie posługujący się j. Angielskim

Prezentacja firmy

Barona Nordic Jobs oferuje wiele możliwości pracy w Finlandii, Szwecji o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna