ManpowerGroup Sp. z o.o.

Operator CNC

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza, Katowice, Zawiercie, Sosnowiec

Oferujemy:

  • PODWYŻKA STAWKI OD NOWEGO ROKU! Stawka z premią do 28 zł/h brutto, czyli do 4691 zł brutto miesięcznie!
  • 14 dniowe szkolenie wdrożeniowe - wszystkiego Cię nauczymy!
  • Zdobycie doświadczenia w międzynarodowej firmie z branży motoryzacyjnej
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
  • Stawkę godzinową i atrakcyjny system premiowy
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Możliwość przejścia pod zakład po 3 miesiącach pracy
  • Pakiet benefitów, w tym ubezpieczenie grupowe na życie, kartę Multisport, zniżki na pizzę, paczki świąteczne
  • Bezpłatny przewóz z: Sosnowca, Dąbrowy Górniczej, Będzina, Jaworzna, Mysłowic, Zawiercia, Poręby, Bolesława, Olkusza, Czeladzi, Wysokiej, Myszkowa, Ogrodzieńca, Pilicy, Sławniowa oraz z KATOWIC!

Wymagania:

  • Znajomość rysunku technicznego oraz umiejętność posługiwania się suwmiarką (podstawy)
  • Mile widziane doświadczenie na produkcji

Zadania:

  • Obsługa maszyn i urządzeń przemysłowych CNC (tokarki, frezarki)
  • Praca z rysunkiem technicznym, suwmiarką
  • Kontrola wyrobu tarcz hamulcowych

Masz pytania? Napisz SMS o treści: "CNC" na numer 606-821-065! Oddzwonię z ofertą!

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza (bezpłatny dojazd)
Nr ref.: CNC/097/PKR
Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy