Opis stanowiska pracy

PROGRESSO dla swojego Klienta, włoskiej firmy produkcyjnej z branży automotive, poszukuje kandydatów na stanowisko:

OPERATOR CNC z doświadczeniem.

Miejsce pracy: Północne Włochy - Brescia

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • obsługę automatycznych tokarek CNC ( do 8 maszyn maksymalnie ),
  • kontrolowanie wymiany narzędzi, kontroli jakości wyprodukowanych produktów oraz wprowadzanie danych do firmowego programu komputerowego.
  • rozwiązywanie napotkanych problemów technicznych z AP (dotyczących wymiarów lub zużycia narzędzi)
  • przeprowadzanie niewielkich prac konserwacyjnych maszyn ( wymiana paska, narzędzi , śrubek itp.)
  • zarządzanie surowcem w maszynach przez siebie obsługiwanych (załadunek prętów do obrabiarki)
  • kompetentne i odpowiedzialne przeprowadzanie kontroli jakości wyprodukowanych części według instrukcji P 014 i wprowadzanie tych danych do firmowego programu komputerowego. Poprawianie tolerancji (rezerwy) w produkcji oraz decydowanie o wymianie narzędzi .
  • zarządzanie zużyciem obrabiarki ( narzędzi, oleju, wody i wiórów)
  • utrzymywanie w porządku i czystości obsługiwanej maszyny
  • wykonywanie dodatkowych działań oprócz tych obowiązkowych, przełożony może przydzielić określone zadania w zakresie wyznaczonego działu w firmie. W przypadku nieobecności współpracownika w danym dziale może musieć go zastąpić w jego zadaniach.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę bezpośrednio z włoskim pracodawcą i zezwolenie na pracę we Włoszech
  • Atrakcyjne wynagrodzenie , możliwość nadgodzin i częste zjazdy do Polski
  • Zakwaterowanie w mieszkaniu pracowniczym za symboliczną opłatą
  • Zwrot kosztów przelotów

Wymagania

  • doświadczenia na w/w stanowisku
  • samodzielności w obsłudze maszyn
  • dyspozycyjności do podpisania kontraktu na min. rok
  • znajomości j. angielskiego w stopniu komunikatywnym i/lub włoskiego.

Prezentacja firmy

PROGRESSO jest Agencją Pośrednictwa Pracy. <br/>Specjalizujemy się w r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/01/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca na produkcji