OPERATOR CNC – (TOKARZ, FREZER)

MPT COMPONENTS Sp. z o.o.

Zabrze, śląskie

Opis stanowiska pracy

MPT Components Sp. z o.o. należąca do MPT Group GmbH w związku z uruchamianiem zakładu na terenie Zabrza poszukuje kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Czyszczenie i konserwacja obsługiwanych maszyn, uchwytów, przyrządów obróbkowych, narzędzi skrawających oraz narzędzi i przyrządów pomiarowych.
  • Obsługiwanie maszyn CNC – tokarki, frezarki;
  • Dobieranie i ustawianie parametrów obróbki prostych detali, uruchamianie, obsługiwanie oraz nadzorowanie pracy obrabiarek sterowanych numerycznie.
  • Eliminowanie podstawowych błędów obróbki oraz stosowanie sposobów zapobiegania ich powstawaniu.
  • Mocowanie narzędzi, przyrządów i uchwytów na obrabiarkach sterowanych numerycznie – wprowadzanie danych do sterownika.
  • Mocowanie obrabianego przedmiotu na obrabiarkach sterowanych numerycznie
    – ustawianie przesunięcia punktu zerowego.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne (preferowane obróbka skrawaniem),
  • doświadczenia w na stanowisku operatora (frezer, tokarz),
  • znajomość rysunku technicznego,

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji, w tym kilku tygodniowe staże w Niemczech;
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji;
  • Pracę w młodym, tworzonym zespole;

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się obróbką skrawaniem i tłoczeniem elementów m.in.... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/03/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji