Link Consulting

Dla naszego Klienta - stabilnej, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy zmotywowanych pracowników na stanowisko:

Operator CNC (Tokarz, Frezer)

Czechy/ okolice Hradec Kralove (niedaleko polskiej granicy)

Obowiązki:

  • obsługa tokarek CNC,
  • obróbka detali na podstawie rysunku technicznego (metal),
  • przygotowanie materiału do obróbki,
  • dbałość o stan techniczny maszyn i narzędzi.

Wymagania:

  • doświadczenie w obsłudze tokarek CNC,
  • dobra znajomość rysunku technicznego,
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi (suwmiarka, mikrometr, liniały itp.)

Oferujemy:

  • UMOWĘ O PRACĘ od zaraz,
  • stabilne i długofalowe zatrudnienie,
  • bardzo dobre wynagrodzenie od 4500 netto,
  • PREMIA STARTOWA
  • wsparcie polskiego koordynatora (j. czeski nie jest wymagany),
  • praca w dogodnym systemie zmianowym, z ruchomymi dniami wolnymi,
  • niezbędne przeszkolenie w miejscu pracy,
  • dogodne warunki zakwaterowania (500 m od zakładu pracy).
Spełniasz wymagania? Jesteś zainteresowany?
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.