Operator CNC, tokarki, frezarki

Work Service Express

okolice Paryża, zagranica

praca tymczasowa
Work Service Express Miejsce pracy: okolice Paryża »

Opis stanowiska pracy:
- praca w firmie zajmującej się obróbką metali dla przemysłu aeronautycznego
- obsługa uprzednio zaprogramowanych maszyn sterowanych numerycznie CNC frezarki lub tokarki
- MAZAK z oprogramowaniem MAZATROL, DMG z oprogramowaniem Heidenhein, MOREI SEIKI z oprogramowaniem FANUC
- przestrzeganie i kontrolna ogólnych norm jakościowych i wydajnościowych
- praca na podstawie planów, wymiarów i tolerancji

Wymagania:
- doświadczenie w pracy przy maszynach CNC frezarki lub tokarki
- umiejętność pracy na frezarkach lub tokarkach CNC do obróbki metali
- samodzielność
- swoboda w czytaniu planów, wymiarów i tolerancji
- zdolność szybkiego przystosowania się do nowej pracy
- mile widziana znajomość języka francuskiego lub angielskiego
- własny samochód mile widziany

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie
- wynagrodzenie około 10,50 euro brutto/h
- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
- składki od średniej krajowej
- opieka polskiego koordynatora
- zakwaterowanie

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Wyślij Swoje CV!

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.