Operator CNC / praca Holandia / Tilburg

Good Job & Tax

Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy wykwalifikowanego operatora CNC, który dołączy do naszego zespołu . Podstawowym obowiązkiem Operatora  będzie konfigurowanie i obsługa maszyn komputerowego sterowania numerycznego (CNC) w celu produkcji precyzyjnych części zgodnie ze specyfikacjami.

Będziesz odpowiedzialny za:

  •  Konfigurowanie obrabiarki CNC (tokarki, frezarki itp.) do wykonywania różnych operacji obróbczych, takich jak toczenie, frezowanie, wiercenie i gwintowanie
  • Załadunek surowców do maszyny
  • Interpretowanie planów, rysunków technicznych i zleceń w celu określenia wymiarów i tolerancji gotowych detali
  • Monitoring i  działanie maszyn, aby upewnić się, że części są produkowane zgodnie ze standardami i specyfikacjami jakości
  • Dostosowanie ustawień maszyn i  jeśli to konieczne i ewentualna korekta, aby zapewnić właściwe wymiary i wykończenie powierzchni
  • Bieżąca konserwację obrabiarki w celu prawidłowego działania
  • Wizualna ocena części pod kątem wad czy spełniają  standardy jakości
  • Rozwiązywanie problemów z obrabiarka i dokonywanie niezbędnych regulacji lub napraw.

WYNAGRODZENIE: €15/h  brutto

MIEJSCE PRACY: Holandia, Tiburg

NA CO MOŻESZ LICZYĆ:

  • możliwość awansu i rozwoju zawodowego.
  • bogaty pakiet świadczeń obejmujący ubezpieczenie zdrowotne i inne dodatki
  • otrzymasz od nas nas komplet informacji przed wyjazdem oraz umowę kierującą do pracy
  • pomożemy Ci w organizacji transportu do Holandii
  • zagwarantujemy Ci komfortowe mieszkanie (pokój jednoosobowy lub studio)
  • wynagrodzenie wpłynie na Twoje konto terminowo co tydzień
  • zależy nam na Twojej satysfakcji z pracy w Holandii zawsze możesz skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie

Wymagania

  • 2-3 lata doświadczenia na stanowisku Operatora CNC, najlepiej w środowisku produkcyjnym.
  • biegła umiejętność czytania i interpretacji projektów i rysunków technicznych.
  • dobra znajomość technik i procesów obróbki.
  • umiejętność posługiwania się precyzyjnymi przyrządami pomiarowymi, takimi jak suwmiarki, mikrometry i sprawdziany
  • znajomość programowania w kodzie G będzie dodatkowym atutem
  • dodatkowym atutem będzie znajomość j. angielskiego

Prezentacja firmy

Firma Good Job&Tax rekrutuje pracowników do sektorów produkcyjnyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/04/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
10 000PLN - 13 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Praca na magazynie