Operator CNC - na rejon południowej Norwegia

Adecco Solutions AS

Rejon Telemark, zagranica

Opis stanowiska pracy

Szukasz pracy w stabilnej firmie, gwarantującej stale zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę?

Zapewniamy

• Atrakcyjne wynagrodzenie

• Zlecenie na rocznym projekcie

• Pomoc w koordynacji wyjazdu

Od kandydatów oczekujemy:

• Znajomości systemu operacyjnego FANUC lub Heidenheim

• Komunikatywnej znajomości języka angielskiego

Czego możesz się spodziewać po wysłaniu CV?

Po przeslaniu CV zadzwonimy do Ciebie i Sylwia, Ewa, Justyna lub Malwina przeprowadzi z Toba rozmowę telefoniczną na temat dotychczasowego doświadczenia zawodowego. Poprosimy Cię również o numer telefonu, pod którym będziemy mogli potwierdzić Twoje referencje oraz przedstawimy Ci informacje o aktualnych ofertach.

Adecco Norge AS jest częścią Adecco S.A. – Jednego z największych pracodawców wśród firm zarządzających kapitałem ludzkim. Nasza firma to ponad 100 placówek na terenie całej Norwegii, ok. 5000 osób w pracy każdego dnia. Adecco Norwegia to największa firma rekrutacyjna w Norwegii. Mamy 60 lat doświadczenia w branży i oferujemy prace w wielu sektorach norweskiej gospodarki.

Prezentacja firmy

Adecco Norwegia jest częścią Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/01/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy