Operator CNC, Frezer

Czechy, zagranica

Link Consulting

Opis stanowiska pracy

Dla naszych Klientów, stabilnych międzynarodowych firm produkcyjnych specjalizujących się w obróbce mechanicznej CNC,

poszukujemy od zaraz:

Wymagania

Operator CNC (Frezer)

Lokalizacja: Czechy

Oczekujemy:

  • przynajmniej 2-letniego doświadczenia na frezarkach CNC;
  • dobrej znajomości rysunku technicznego;
  • umiejętności wprowadzania korekt programów na maszynie lub programowania maszyny z pulpitu;
  • umiejętności stosowania narzędzi pomiarowych;
  • mile widziane umiejętności ustawiania maszyn
  • dokładności, solidności i punktualności.
  • samodzielności w realizacji powierzonych zadań

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • możliwość pracy w nadgodzinach;
  • niezbędne przeszkolenie w miejscu pracy;
  • zakwaterowanie w bezpośredniej bliskości zakładu pracy;
  • ubezpieczenie wypadkowe i zdrowotne.

Nie wymagamy znajomości języków obcych.

Spełniasz wymagania? Jesteś zainteresowany?

Prezentacja firmy

Jesteśmy agencją doradztwa personalnego.
Wiemy jak trudno znaleźć satysfakcjonującą... pracę, która byłaby zwieńczeniem dotychczasowych starań, dlatego posiadając wieloletnie doświadczenie potrafimy dopasować ofertę pracy optymalną do Twoich kwalifikacji, doświadczenia i profilu osobowościowo-zawodowego. Nasz zespół tworzą specjaliści z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi oraz wykwalifikowani psycholodzy i trenerzy, dzięki czemu dbamy
o to, aby umożliwić Ci rozwój zawodowy.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
24/03/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Automatyka , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji , Praca Inne , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis