Operator CNC / Frezer CNC - praca w Holandii

Workingo Sp. z o.o.

Wrocław 50-079, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy kandydatów zainteresowanych stałą pracą na terenie Holandii na stanowisku:

FREZER CNC - OPERATOR

Zakres obowiązków:
* obsługa frezarek 4- i 5- osiowych
* nanoszenie korekt w programach (Heidenhain, Siemens)
* kalibracja i ustawianie narzędzi
* praca z dokumentacją techniczną

Oferujemy stała pracę w zakładzie produkcyjnym w Holandii, z możliwością osiedlenia i sprowadzenia rodziny.
Wynagrodzenie w zależności od umiejętności i doświadczenia: 2.500-3500 EURO/m-c

Mile widziane doświadczenie z maszynami: Heller FP10000, DMC 125 U, WFL M65 Multiturn of M40.

Wymagania

* doświadczenie z 4 – i 5-osiowymi frezarkami
* znajomość programu Heidenhain
* mile widziana znajomość programu Siemens
* umiejętność kalibracji narzędzi i ich kontroli
* ustawianie i regulowanie frezarki wg wymagań
* umiejętność czytania instrukcji i dokumentacji technicznej
* znajomość systemu ERP
* znajomość j. angielskiego, mile widziany holenderski

Prezentacja firmy

WORKINGO jest polską certyfikowaną agencją pracy specjalizującą się w us... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
10 000PLN - 15 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
darmowe zakwaterowanie, ubezpieczenie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji