Opis stanowiska pracy

Poszukujemy kandydatów z doświadczeniem zarówno w programowaniu, obsłudze maszyn, jak i wykonywaniu bieżących ustawień czy korekt.

Cenimy doświadczenie w pracy z różnorodnymi sterownikami (Fanuc, Siemens, Heidenhain, Mazatrol etc.), materiał: głównie stal nierdzewna.

Opis stanowiska:

  • Obsługa 5 osiowych maszyn CNC (w zależności od doświadczenia: frezarki,tokarki, centra obróbcze)
  • Oferowana stawka 15-16€/godz brutto w zależności od doświadczenia zawodowego
  • Dodatki za pracę zmianową (praca na trzy zmiany)
  • Długoterminowe zatrudnienie, możliwość pracy stałej
  • Start: od zaraz
  • Zakwaterowanie 300 €/miesiąc

Wymagania

  • dobry j.angielski
  • doświadczenie w obsłudze i programowaniu maszyn CNC (tokarki, frezarki, centra obróbcze)
  • Znajomość rysunku technicznego
  • mile widziane doświadczenie w pracy

Wymagamy kilkuletniego doświadczenia w zawodzie, interesują nas Kandydaci z różnych gałęzi przemysłu posiadający doświadczenie w obróbce elementów wielkogabarytowych (krótkie serie).

Prezentacja firmy

Barona Nordic Jobs oferuje wiele możliwości pracy w Finlandii, Szwecji o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji