Operator automatycznej linii szlifowania

Brembo Poland Sp. z o.o.

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Nazywamy się Brembo i jesteśmy światowym liderem produkcji tarcz, zacisków i kompletnych układów hamulcowych. Dzięki unikatowemu know-how, jesteśmy w stanie zadbać o potrzeby globalnego rynku, począwszy od najpopularniejszych pojazdów europejskich, amerykańskich i japońskich, a kończąc na produktach dla najbardziej prestiżowych i ekskluzywnych marek. Najwyższy poziom technologiczny i niezawodność produktów są wynikiem zintegrowanego procesu produkcyjnego, który obejmuje: badania, tworzenie prototypów, rozwój i testowanie, aż po odlewanie i obróbkę skrawaniem.

W Polsce pracujemy w trzech lokalizacjach. Dąbrowa Górnicza zajmuje się odlewaniem tarcz hamulcowych oraz ich obrabianiem w nowoczesnym parku maszynowym. W Częstochowie produkujemy zaciski. Zakład w Niepołomicach specjalizuje się w piastach.
W związku z rozwojem zakładu w Dąbrowie Górniczej systematycznie rozbudowujemy zespół utrzymania ruchu. Aplikuj!

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Twoje zadania jako Operatora:

  • Przezbrojenie maszyn
  • Obsługa robotów
  • Korekty trajektorii pracy maszyn
  • Badanie odlewów na tacy załadunkowej

Aplikuj, jeśli:

  • Masz doświadczenie w pracy produkcyjnej
  • Masz doświadczenie w obsłudze maszyn i produkcyjnych (mile widziane doświadczenie z robotami)
  • Potrafisz obsługiwać elektronarzędzia, np. szlifierki
  • Masz wykształcenie średnie techniczne
  • Potrafisz pracować zespołowo
  • Jesteś gotowy do pracy w systemie 4-brygadowym

Co otrzymasz dołączając do nowej brygady?

Jasne zasady wynagradzania:

  • Konkurencyjna stawka godzinowa
  • Premia produkcyjna zespołowa
  • Premia jakościowa zespołowa
  • Premia frekwencyjna (indywidualna) za pracę w systemie 4-brygadowym
  • Dodatek za pracę w porze nocnej

Stabilność zatrudnienia:

  • Umowa o pracę na cały etat (w zależności od poziomu doświadczenia bezpośrednio pod Brembo lub najpierw za pośrednictwem APT, a po kilku miesiącach przejście pod Brembo)
  • 2-tygodniowy kurs przygotowujący do pracy prowadzony przez Trenerów Wewnętrznych
  • Szkolenia specjalistyczne zakończone zdobyciem uprawnień
  • Pensja wypłacana zawsze na czas
  • Praca w dużej firmie (systemy hamulcowe produkujemy od 60 lat i zatrudniamy na świecie ponad 10 tysięcy osób)

Dodatkowe benefity:

  • Bezpłatny przewóz z kierunków: Mysłowice, Sosnowiec, Tychy, Katowice, Olkusz, Sławniów, Zawiercie, Poręba, Jaworzno, Częstochowa, Lelów, Myszków, Siemianowice Śl., Czeladź, Będzin
  • Paczki świąteczne
  • paczki mikołajkowe dla dzieci pracowników
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Wolne Święta (niestandardowy system 4-brygadowy)
  • Sekcje sportowe
  • Program poleceń, w którym możesz dodatkowo zyskać nawet 1000 zł nagrody.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji CV wraz z poniższą klauzulą o ochronie danych osobowych.