Operator Automatu Szklarskiego

Gi Group Poland S.A.

Chrzypsko Wielkie, wielkopolskie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Chrzypsko Wielkie
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa automatów szklarskich:
    • Nastawianie maszyny i nadzorowanie procesu produkcji,
  • Usuwanie usterek mechanicznych,
  • Wymiana części formujących.

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Doświadczenia w pracy na stanowisku operatora maszyn,
    • branża szklarska będzie dodatkowym atutem,
  • Gotowości do pracy na 3 zmiany w systemie czterobrygadowym,
  • Wykształcenia min. zawodowego mechanicznego, w tym znajomości zagadnień mechaniki,
  • Umiejętności dokonywania drobnych napraw mechanicznych,
  • Dodatkową zaletą będzie umiejętność czytania rysunku technicznego.

CO OFERUJEMY?

Lokalizacja: Sieraków

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę pracę bezpośrednio przez Klienta,
  • Chęć nawiązania dłuższej współpracy,
  • Wynagrodzenie od 4000 zł brutto - wszystko zależy od Twoich kwalifikacji i doświadczenia,
  • Dodatkowe wynagrodzenie za pracę w godzinach nocnych oraz w niedzielę i święta,
  • Dopłaty do dojazdów, premia roczna, dodatki pieniężne na święta,
  • Bezpłatną opiekę medyczną, dopłaty do ubezpieczenia prywatnego,
  • Eventy firmowe, działowe, paczki dla dzieci, wyprawki szkolne,
  • Dla pracowników z długim stażem w firmie atrakcyjne dofinansowania do wypoczynku.

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.