Agencja Zatrudnienia KS Service

Operator autoklawów – do przyuczenia

Miejsce pracy: Oława, Brzeg Dolny, Strzelin

Posiadasz pierwsze doświadczenie w pracy przy produkcji? Chcesz nabyć dodatkowe umiejętności i się rozwijać? Szukasz długofalowej współpracy?

Świetnie trafiłeś - mamy ofertę, która spełni Twoje oczekiwania!

Zadania

Do zakresu Twoich obowiązków jako naszego Pracownika będzie należała obsługa autoklawu oraz kontrola jakości produktu przed i po procesie produkcji, w tym badanie parametrów bloczków. Będziesz wykonywał swoje zadania, dbając o stanowisko pracy i stan techniczny maszyny.

Oferujemy

Od pierwszego dnia zatrudniamy Cię na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze. Twoje początkowe wynagrodzenie to 2800 zł brutto/m-c. Po okresie próbnym możesz zostać zatrudniony bezpośrednio przez naszego Klienta. Pracujemy od poniedziałku do piątku w systemie trzyzmianowym. Rozpoczniesz pracę od wprowadzenia w nowe obowiązki poprzez kompleksowe szkolenie wdrażające. Możesz liczyć również na opiekę koordynatora personalnego.

Jeśli jesteś sumienny i zaangażowany, lubisz pracę w grupie i szukasz nowych wyzwań - APLIKUJ! Daj sobie szansę na najlepszą pracę!

Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego pod numerem 506 561 604.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.