Operations Manager

Michael Page

Oława, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta - międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży Automotive rozwijającej swoją działalność szukamy osoby na stanowisko Operations Managera, który będzie odpowiedzialny za bezpośrednie zarządzanie obszarem produkcji, oraz będzie nadzorował pracę zespołów utrzymania ruchu, jakości, łańcucha dostaw i kontrolingu.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży motoryzacyjnej zlokalizowana w okolicy Oławy.

Opis stanowiska

  • Zarządzanie obszarem produkcji/ inżynierii, jakości, utrzymania ruchu, kontrolingu - do 100 osób - kompleksowa odpowiedzialność za zarządzanie częścią zakładu
  • Terminowa realizacja oraz optymalizacja zadań produkcyjnych zarządzanego obszaru,
  • Monitorowanie procesu produkcji,ustalanie priorytetów
  • Analiza przyczyn obniżonej efektywności, planowanie i nadzorowanie działań korygujących,
  • Utrzymywanie wskaźników na wymaganym poziomie
  • Nadzór nad pracą podległych pracowników, a także tworzenie pozytywnego miejsca pracy, zachęcającego do rozwoju osobistego,
  • Raportowanie wyników, kreowanie strategii rozwoju, zarządzanie budżetem
  • Optymalizacja procesów produkcji, inicjowanie i wdrażanie usprawnień oraz optymalizacji kosztów

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenia w zarządzaniu zespołem min. na stanowisku Dyrektora Produkcji/ Kierownika Operacyjnego, w tym rozwiniętych umiejętności organizacyjnych - delegowanie i egzekwowanie zadań
  • Doświadczenie w branży Automotive
  • Doświadczenia w optymalizacji procesów produkcyjnych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Inicjatywa i niezależność w działaniu, gotowość do podejmowania nowych wyzwań
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Skuteczność w motywowaniu pracowników, umiejętność budowania atmosfery wspólnych celów
  • Doświadczenie w pracy w środowisku macierzowym

Oferujemy

  • Współpraca międzynarodowa
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju w strukturach organizacji, nowe projekty
  • Pakiet benefitów - opieka medyczna, ubezpieczenie, karta sportowa, samochód służbowy
  • Przyjazne środowisko pracy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Oława
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page