Operations Manager (magazyn E-commerce)

Michael Page

Poznań, wielkopolskie

Michael Page Michael Page

  • Pełna odpowiedzialność za całość operacji magazynowych
  • Międzynarodowa firma z ugruntowaną pozycją na rynku

Informacje o kliencie

W związku z rozwojem struktur wewnętrznych, aktualnie dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji poszukujemy mających inicjatywę w codziennym działaniu Kandydatów na stanowisko Operations Managera w obszarze magazynu.

Opis stanowiska

  • bieżący nadzór nad powierzonym obszarem operacyjnym w magazynie E-commerce,

  • optymalizacja, usprawnienie oraz podnoszenie jakości i wydajności powierzonych procesów,

  • planowanie i koordynowanie pracy podległego zespołu,

  • nadzór nad efektywną i terminową realizacją procesów w celu zapewnienia wysokiej jakości usług,

  • budowanie oraz rozwój kultury ciągłego doskonalenia,

  • zapewnienie współpracy i sprawnej komunikacji pomiędzy podległym obszarem, a pozostałymi działami organizacji,

  • odpowiedzialność za przestrzeganie zasad BHP.

Profil kandydata

  • wykształcenie wyższe,

  • min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w magazynie,

  • wysoko rozwinięte umiejętności managerskie,

  • doświadczenie oraz umiejętności zarządzania dużymi zespołami podległych pracowników,

  • dobra znajomość MS Office i systemów magazynowych,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B2),

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy, samodzielność, systematyczność i inicjatywa oraz komunikatywność,

  • wysoka kultura osobista.

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie,

  • Świadczenia dodatkowe (ubezpieczenie medyczne, świadczenia socjalne),

  • Praca na samodzielnym stanowisku,

  • Realny wpływ na rozwój firmy,

  • Możliwość rozwoju kariery w środowisku międzynarodowym.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Poznań
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page