Operations Manager (Centrum Dystrybucyjne)

Zielona Góra, lubuskie

Michael Page

Opis stanowiska pracy

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za zarządzanie zespołem w centrum dystrybucyjnym firmy.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest prężnie rozwijająca się firma, która działa w branży e-commerce.

Opis stanowiska

  • odpowiedzialność za prawidłową organizację pracy centrum dystrybucyjnego
  • współpraca z firmami zewnętrznymi
  • raportowanie wyników pracy do bezpośredniego przełożonego
  • zarządzanie i motywowanie zespołu
  • ciągłe poszukiwanie usprawnień procesów
  • implementacja narzędzi Lean
  • kontrola i optymalizacja kosztów

Profil kandydata

  • min. 5 lat doświadczenie w zarządzaniu zespołem powyżej 50 osób zdobyte w centrum dystrybucyjnym lub magazynie
  • wiedza i doświadczenie w implementacji narzędzi Lean
  • umiejętność podejmowania szybkich decyzji pod presją czasu
  • umiejętność budowania zespołu
  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w branży e-commerce będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • elastyczną formę zatrudnienia (Ty decydujesz)
  • prywatną opiekę medyczną
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy

Światowy lider doradztwa personalnego, posiadający 164 biura w 34 krajach na całym... świecie. Ponad 35 lat doświadczenia pozwoliło nam wypracować skuteczne metody pracy oraz długą listę usatysfakcjonowanych Firm oraz Kandydatów. Nasi konsultanci zawsze posiadają doświadczenie biznesowe wyniesione z obszarów dla których rekrutują, znają środowisko oraz mechanizmy rządzące rynkiem. Połączenie wyspecjalizowanych konsultantów oraz globalnej bazy danych, sprawia, że działamy sprawnie i efektywnie, zawsze odpowiadając na potrzeby naszych Klientów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
05/09/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce