ManpowerGroup Sp. z o.o.

Office Manager

Miejsce pracy: Poznań

Miejsce pracy: Poznań / hybrydowo

Kluczowe zadania na stanowisku:

  • Koordynowanie i nadzór nad codzienną pracą biura
  • Kontrola nad budżetem związanym z utrzymaniem biura
  • Organizowanie podróży służbowych dla pracowników
  • Zakupy artykułów biurowych, a także kontrolowanie stanów magazynowych
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z dostawcami oraz klientami
  • Wprowadzanie oraz egzekwowanie procedur BHP
  • Udział w organizacji eventów, wydarzeń firmowych

Wymagania

  • Min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz polskiego w mowie i piśmie
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi MS Office: Outlook, Excel
  • Doświadczenie w zarządzaniu budżetem oraz z procesami zakupowymi
  • Zdolności organizacyjne, komunikatywność, elastyczność, inicjatywa
  • Doskonała organizacja pracy, samodzielność w działaniu, dokładność, terminowość, zdolność do pracy pod presją czasu
  • Umiejętność organizowania delegacji i wyjazdów służbowych
  • Wysoka kultura osobista, profesjonalizm w działaniu
  • Dyskrecja i umiejętność zachowania poufności
  • Umiejętność współpracy z osobami z różnych obszarów organizacji

Oferujemy

  • Zatrudnienie w znaczącej, międzynarodowej firmie z branży IT
  • Umowę o pracę
  • Pracę w międzynarodowym zespole
  • Możliwość wykonywania pracy w trybie hybrydowym
  • Praca od poniedziałku do piątku, w nowoczesnym biurze zlokalizowanym w centrum Poznania
  • Atrakcyjne benefity m.in.:
  • Prywatna opiekę medyczną
  • System kafeteryjny
  • Kursy językowe
  • Liczne szkolenia organizowane przez firmę
  • Dostęp do platformy Udemy
  • Dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin
  • Premia roczna

Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials