Office Manager / Office Assistant

Michael Page

Katowice, śląskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta poszukujemy komunikatywnej i doskonale zorganizowanej osoby na nowe stanowisko - Office Manager /Office Assistant

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa, dynamicznie rozwijająca się organizacja z branży budowlanej z siedzibą w Chorzowie

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na stanowisku Office Manager będzie odpowiedzialna m.in za kompleksową obsługę biura, w tym m.in:

  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania biura, dbałość o estetykę biura
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentacji i korespondencji
  • Obsługa połączeń telefonicznych
  • Przyjmowanie gości, interesantów
  • Dbałość o zaopatrzenie biura
  • Zapewnienie sprawnego obiegu informacji oraz wsparcie w czynnościach administracyjnych
  • Sporządzanie zestawień, raportów w MS Excel
  • Przygotowywanie oraz redagowanie pism na potrzeby zarządu
  • Dodatkowe działania operacyjne na potrzeby firmy
  • Rozliczanie delegacji pracowników
  • Obsługa floty, współpraca w zakresie ubezpieczeń samochodowych
  • Wystawianie faktur sprzedaży, rejestr oraz archiwizacja dokumentacji, monitorowanie należności i inne czynności administracyjne

Profil kandydata

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (Office Assistant / Office Manager / Administration Specialist - minimum 2 lata
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego - min. B2 (warunek konieczny)
  • Praktyczna zaawansowana znajomość MS Office (Excel - warunek konieczny, Word, PowerPoint)
  • Dobra znajomość urządzeń biurowych
  • Doskonała organizacja pracy
  • Umiejętność koordynowania wielu zadań jednocześnie
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu relacji, pozytywne nastawienie
  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu, kreatywność
  • Elastyczność i zaangażowanie we wdrażaniu nowych rozwiązań

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej organizacji
  • Pełną wyzwań pracę w dynamicznym środowisku
  • Możliwości dalszego rozwoju zawodowego
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Katowice
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page