Office Manager / Asystent/ka Biura Handlowego / Recepcjonista/ka

Trecom Łódź Sp. z o.o.

92-312 Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

główne zadania:

Dbanie o pozytywny wizerunek firmy, opieka nad gośćmi biura,
Koordynowanie obiegu korespondencji wychodzącej i przychodzącej,
Zamawianie artykułów biurowych i spożywczych,
Organizacja spotkań firmowych,
Pomoc w przygotowywaniu dokumentów formalnych dla zespołów handlowych,
Umawianie spotkań dla zespołów handlowych,

Wymagania

Nienaganna etyka zawodowa,
Zorientowanie na realizację uzgodnionych celów,
Umiejętność nawiązywania i budowania relacji,
Wysokie zdolności interpersonalne i negocjacyjne,
Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
Prawo jazdy kat. B,
Zaawansowana obsługa pakietu microsoft office,

Prezentacja firmy

Grupa TRECOM jest firmą z polskim kapitałem i tradycjami sięgając... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
2 000PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Call Center / Telemarketing, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Obsługa klienta