Right Information

Office Assistant

Od: Right Information
Miejsce pracy: Wrocław

Jeśli szukasz stabilnej, ale aktywnej firmy oraz rewelacyjnej atmosfery w biurze i masz masę energii, chcielibyśmy mieć Cię na pokładzie!

Praca w Right Information nie jest dla każdego. Realizujemy projekty informatyczne dla globalnych i regionalnych Klientów. Działamy w dynamicznym i zmiennym środowisku. Kładziemy olbrzymi nacisk na jakość pracy, obsługi klienta i pracowników oraz atmosferę w biurze. Rozwijamy się szybko, ale stabilnie i szukamy osób, które potrafią nadawać ton zmianom i wyprzedzać potrzeby zanim się pojawią.

Szukamy człowieka orkiestry, który dołączy do naszego zespołu i wesprze nas w organizacji biura oraz administracji, abyśmy mogli rosnąć jeszcze szybciej. Oczekujemy zaraźliwej energii, wysokiej kultury osobistej, motywacji i chęci do rozwoju.

OBOWIĄZKI:

  • Organizacja biura, przyjmowanie gości, koordynowanie obsługi klientów i pracowników.
  • Prowadzenie list zakupowych i dbanie o aktualne stany (sprzęt, art. papiernicze etc.).
  • Ewidencja sprzętu i wyposażenia biura.
  • Organizacja i koordynowanie eventów firmowych.
  • Rezerwacje, zakupy biletów, organizowanie wyjazdów.
  • Pomoc w rekrutacjach (publikacje ogłoszeń, spotkania, pierwszy kontakt z kandydatami i dalsza koordynacja)
  • Administracja stroną internetową i kanałami social media.
  • Wsparcie managementu w codziennej pracy.
  • Tworzenie raportów, prezentacji, zestawień, badań rynku i baz danych.
  • Tworzenie standardu administracji i organizacji firmy.

WYMAGANIA:

  • Swobodne porozumiewanie się w mowie i piśmie w języku polskim i angielskim.
  • Umiejętność redagowania tekstów i dokumentów.
  • Mistrzowskie zdolności organizacyjne i umiejętność pracy w chaosie, w zmiennym środowisku z ograniczoną informacją.
  • Niespożyta energia i wysoka kultura osobista.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz zmysł estetyczny i dbałość o szczegóły.
  • Chęć i motywacja do działania i rozwoju.

OFERUJEMY:

  • Pracę w szybko rozwijającej się, ale stabilnej firmie.
  • Rewelacyjną atmosferę i wysoką kulturę pracy.
  • Duży wpływ na organizację firmy oraz tworzenie standardów obsługi.
  • Wygodne stanowisko pracy.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie I elastyczne formy współpracy.

Lokalizacja: Wrocław. Zdalnie: Nie. Podróże służbowe: Nie.