Opis stanowiska pracy

Jesteś zorganizowaną i poukładaną osobą?

Ogarniasz papierki, exela, worda i potrafisz okiełznać wielofunkcyjną drukarkę i wydrukować coś nawet jak zabraknie tuszu?

Potrafisz rozliczyć delegacje, załatwić najlepszą ofertę noclegu w hotelu ze SPA oraz zadbać o to aby kolegom i koleżankom w biurze nigdy nie zabrakło papieru toaletowego, mydła, kawy, mleka, herbaty.

Jeśli do tego wszystkiego potrafisz zarażać dobrą energią każdego kto wejdzie do biura to wyślij nam swoje CV teraz.

Potrzebujemy Cię ASAP! (jak wiesz co to znaczy to masz dużego plusa)

Kilka słów o Great:

Zajmujemy się gamifikacją już od 5 lat (zgoogluj co to takiego) i robimy naprawdę fajne rzeczy. Wierzymy, że każdy z nas jest wyjątkowy i wnosi wartość do zespołu. Nie rywalizujemy ze sobą nawzajem bo wierzymy, że wielkie rzeczy powstają w atmosferze szczerej i prawdziwej współpracy - to właśnie dlatego jesteśmy Great.

Wymagania

  • min. 2 letnie udokumentowane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • wykształcenie wyższe (lub w trakcie studiów)
  • zdolność analitycznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, odpowiedzialność
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację ustną i pisemną
  • dobra znajomość oprogramowania Microsoft: Outlook, Excel, Word
  • prawo jazdy kat. B oraz praktyczne doświadczenie w prowadzeniu pojazdu
  • optymizm i poczucie humoru
  • dyspozycyjność
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Co możemy ci zaoferować?

  • dużo pozytywnej energii, która unosi się w naszym klimatycznym biurze w fabryce porcelany
  • Laptop + telefon służbowy
  • wartościowych nowych znajomych z pracy
  • szkolenia rozwojowe z twojej dziedziny
  • wynagrodzenie na umowie o prace na czas nieokreślony

Prezentacja firmy

Spółka rozpoczęła swoją działalność w IIIQ 2012 roku i od samego początk... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
3 000PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa