ManpowerGroup Sp. z o.o.

Odlewnik

Miejsce pracy: Kalety

Oferta:

  • Wdrożenie i szkolenie stanowiskowe w pierwszych dniach pracy
  • Umowa o pracę tymczasową
  • Premia wydajnościowa uzależniona od zaangażowania i wydajności
  • Możliwość rozwoju zawodowego w przedsiębiorstwie międzynarodowym
  • Pakiet benefitów Manpower takich jak prywatna opieka medyczna Medicover, ubezpieczenie na życie, karta MultiSport

Jedyne czego oczekujemy od kandydata to:

  • Wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe
  • Mile widziane doświadczenie przy obróbce metali na prasach pneumatycznych oraz obsługa wózka widłowego i suwnicy
  • Komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej oraz zdolności manualne
  • Precyzyjne i staranne wykonywanie powierzonych zadań
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Gotowość do pracy fizycznej w związku z wysiłkiem i ciepłem na stanowisku pracy

Zadania:

  • Obsługa maszyn i urządzeń odlewniczych
  • Odlewanie grawitacyjne odlewów z metali nieżelaznych w kokilach
  • Obsługa urządzeń takich jak maszyny do wysokociśnieniowego odlewania metali nieżelaznych
  • Prowadzenie procesu odlewania o obróbki metali nieżelaznych zgodnie z dokumentacją techniczną

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy