Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 20/02/2019.

Obsługa klienta w zakładzie fotograficznym

Lublin, lubelskie

ROBI FOTO-VIDEO

Opis stanowiska pracy

przyjmowanie i wydawanie zleceń fotograficznych, sprzedaż artykułów fotograficznych, wykonywanie zdjęć do dokumentów, obróbka cyfrowa zdjęć, obsługa maszyny fotograficznej do wykonywania odbitek, obsługa xero

Wymagania

znajomość podstaw Adobe Photoshop CS, zainteresowanie fotografią, kreatywność, zmysł plastyczny, obsługa klienta zgodna z wymogami firmy, komunikatywność i umiejętność nawiązania kontaktu z klientem, rzetelne i odpowiedzialne podejście do pracy, samodzielność w podejmowaniu decyzji, umiejętność pracy w zespole, dbanie o wizerunek firmy. Mile widziany status ucznia lub studenta. Elastyczny grafik pracy.
Proszę o przysyłanie CV ze zdjęciem. Zastrzegam możliwość kontaktu tylko z wybranymi
osobami.

Zakład fotograficzny -prowadzimy sprzedaż artykułów fotograficznych oraz
... wykonujemy szeroki zakres usług: zdjęcia w formatach od 9x13 do 100x100 na papierze fotograficznym , zdjęcia na płótnie, zdjęcia do dokumentów,
reprodukcje, retusz fotografii, fotoupominki
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
17/02/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie
Czas trwania umowy:
minimum dwa lata
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca Grafika / Projektowanie , Praca Praca dla studenta , Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie , Praca Obsługa klienta , Praca Inne