Agencja Zatrudnienia KS Service

Obsługa wózka widłowego - darmowy transport/premie

Miejsce pracy: Oborniki, Połajewo, Obrzycko, Szamotuły, Rogoźno, Murowana Goślina

Oczekujemy:

  • gotowości do pracy w systemie III zmianowym
  • wykształcenia zawodowego lub średniego
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Opis stanowiska:

  • obsługa wózka widłowego
  • relokacja towarów

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wysoki system premiowy, który obowiązuje już od początku zatrudnienia
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • szansę zdobycia doświadczenia i uprawnień UDT
  • darmowy transport pracowniczy z Szamotuł, Połajewa, Obrzycka, Rogoźna oraz Murowanej Gośliny.
  • przejrzyste warunki zatrudnienia oraz opiekę koordynatora personalnego

Dołącz do nas i daj sobie szansę na rozwój!

Zapraszamy do kontaktu: 503 075 956.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.