Obsługa porządkowa obiektu - Katowice Centrum.

Sanpro Consulting BPO Sp. z o.o. S.K.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Sanpro Consulting to zespół ludzi z pasja, którzy na co dzień zajmują się organizacją zatrudnienia oraz rekrutacją, proponując najlepszym kandydatom pracę a klientom kompleksową obsługę w obszarze obejmującym HR Management.

Obecnie poszukujemy osoby na zlecenie Obsługi porządkowej obiektu
Miejsce: Katowice – okolice Spodka

Poszukujemy kandydatów, którzy dobrze czują się w pracach porządkowych

Naszym kandydatom chcielibyśmy powierzyć zakres czynności związany ze sprzątaniem lub innymi czynnościami porządkowymi na zewnątrz i wewnątrz budynków

Wymagania

Kandydatom chcielibyśmy zaproponować:

Możliwość zatrudnienia od zaraz lub/i

• Zatrudnienie październik - grudzień przy międzynarodowym wydarzeniu
• 16- 16,50zł brutto/h
• Dodatkową premię frekwencyjną
• Elastyczny system zmianowy
• Praktyczne szkolenia oraz płatne dni próbne
• Możliwość kontynuacji zatrudnienia w innych obiektach

Zapraszamy wszystkich kandydatów którzy:
• Posiadają chęci do prac w zakresach: sprzątanie/ obsługa porządkowa
• Są NIEKARANE
• Potrafią współpracować w zespole

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie cv
Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sanpro Consulting BPO Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Dzierżoniowie (58-200), przy ul. Ignacego Krasickiego 5 lok 16na potrzebę ewentualnych przyszłych procesów rekrutacyjnych, które Spółka będzie przeprowadzać w okresie najbliższych 5 lat. Wyrażona zgoda może być w każdej chwili przeze mnie wycofana

Prezentacja firmy

Jesteśmy certyfikowaną, 6-tą co do wielkości agencją pracy tymczasowej n... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
25
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
14PLN - 16,5PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca fizyczna