obsługa lokalu - kelner/kucharz

Mihiderka

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Dołącz do ekipy Mihiderki!

Mihiderka to ekscytujące, szybko rozwijające się miejsce, które powstało po to aby pozytywnie zmieniać podejście ludzi do jedzenia roślinnego. Chcemy też sprawiać, żeby nasi goście wychodzili od nas z uśmiechem, naładowanymi bateriami, a potem chcieli do nas często wracać.

Jeżeli:
- cieszy Cię sprawianie frajdy innym
- masz obsesję na punkcie czystości i estetyki - u nas to nie wada :)
- lubisz działać w kuchni i serwować swoim gościom pyszne potrawy
- świetnie dajesz sobie radę z przyswajaniem nowych informacji
- uważasz, że jedzenie roślinne to przyszłość – a przynajmniej, że to jedna z wielu możliwości :)
- jesteś w posiadaniu ważnej książeczki sanepidowskiej, obowiązkowo swojej ;)
oraz dysponujesz czasem od poniedziałku do piątku
- masz poczucie humoru, a w sytuacjach stresowych nabywasz supermocy, poza tym po prostu lubisz ludzi

…to znaczy, że Ciebie właśnie szukamy! Teraz Twój ruch!

Oferujemy:
- rzecz jasna - pracę w fajnym zespole,
- przedpremierowy dostęp do naszych dań i możliwość wpływu na ostateczną zawartość menu,
- nasze pyszne roślinne dania w ramach posiłków w czasie pracy,
- nową wiedzę na temat jedzenia, specjalnych diet, a także technologii przydatnych w codziennej pracy,
- odpowiedzialność, możliwość realizacji pomysłów oraz szybkiego awansu wraz z rozwojem naszego konceptu,
- dumę z pracy w miejscu, które zbiera świetne recenzje od gości.

Jeśli Katowice, to nie jest Twój rejon, Mihiderka jest też w Gliwicach, Zabrzu i Krakowie, napisz być może i tam przyda się dodatkowa para rąk:)

Więcej o nas znajdziesz na naszym profilu na Facebooku ;)

Prezentacja firmy

Jesteśmy w Gliwicach, przy ul. Kaczyniec 13- minutę od Rynku, w Katowic... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia