Obsługa klienta / sklepu internetowego - grafik komputerowy - Producent Lamp

Design Center

41-806 Zabrze, śląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy pracownika na stanowisku obsługi sklepu internetowego wraz z pracami graficznymi. Praca w miejscu prowadzenia działalności w pełnym wymiarze pracy, system jednozmianowy.

Wymagania

Ogłoszenie obsługa sklepu internetowego - grafik komputerowy

Zakres obowiązków:
• obsługa sklepu internetowego (przyjmowanie zamówień, przekazywanie ich do realizacji, wysyłka towaru)
• obsługa klientów i partnerów biznesowych
• kontakt z dostawcami, dbanie o stałe zaopatrzenie
• tworzenie treści na sklep i do social media
• przygotowywanie mat. Graficznych na potrzeby sklepu internetowego (banery, social media) oraz materiałów reklamowych (wizytówki, ulotki, katalogi)

Wymagania:

• umiejętność obsługi platformy sprzedażowej SHOPER
• komunikatywność, umiejętność nawiązywania kontaktów
• wykształcenie średnie
• umiejętność posługiwania się j.angielskim w stopniu komunikatywnym
• samodzielność i odpowiedzialność
• umiejętność obsługi programów pakietu Office
• zaangażowanie i nastawienie na realizację celów
• znajomość programów pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator)

Mile widziane:
• doświadczenie zawodowe w obsłudze klienta
• umiejętności fotograficzne (sesje produktowe gotowych lamp)

Prezentacja firmy

Nasza firma zajmuje się produkcją lamp z najwyższej jakości mater... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
do uzgodnienia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
zależne od uzyskanych obrotów - sprzedaży
Branża / kategoria:
Praca Reklama / Komunikacja