Obsługa Klienta - praca na stałe

NCC Polska Sp. z o.o.

Krosno, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Do głównych zadań należeć będzie:

- telefoniczny oraz mailowy kontakt z klientem biznesowym,

- przedłużanie umów z klientami posiadającymi daną usługę,

- realizacja celów sprzedażowych,

- budowa długotrwałych relacji z klientami oraz pozytywnego wizerunku firmy.

Zapewniamy:

- pakiet szkoleń oraz wsparcie Koordynatorów,

- stabilne zatrudnienie,

- atrakcyjne wynagrodzenie wzbogacone wysokimi premiami,

- możliwość rozwoju oraz zdobycia cennego doświadczenia,

- elastyczne godziny pracy (w przedziale między 8:00 a 17:00).

- pracę w komfortowych warunkach - w centrum Krosna,

- liczne eventy, w których każdy zainteresowany ma możliwość wzięcia udziału.

Wymagania

Wystarczy, że cechujesz się:

- komunikatywnością,

- zaangażowaniem w powierzone obowiązki,

- dyspozycyjnością od poniedziałku do piątku (min. 7 godzin dziennie),

- znajomością obsługi komputera.

Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta

Prezentacja firmy

Pracujemy dla firmy nazwa.pl - największej polskiej firmy hostingowej i ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/10/2018
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
2 100PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premie za wyniki w pracy
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing, Praca IT - Sprzedaż, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi