Obsługa klienta niemieckojęzycznego

Hays Poland

Poznań, wielkopolskie

Hays Poland

Poznań
Poznań
NR REF.: 1110701

Zapewniamy, że znasz i lubisz naszą firmę i chętnie wstąpisz w nasze szeregi:) Właśnie uzupełniamy nasze siły w zespole wspierającym procesy logistyczne. Świetna okazja do rozpoczęcia kariery w dużej firmie i w międzynarodowym środowisku.

Zadania wykonywane w naszym zespole:
  • administracja (odbieranie, sprawdzanie, planowanie) zamówień transportowych od naszych klientów
  • wsparcie klientów oczekujących na transport, udzielanie informacji i rozwiązywanie ewentualnych trudności
  • raportowanie procesu, zgłaszanie sytuacji niestandardowych
  • pomoc w optymalizowaniu projektów transportowych i logistycznych

Szukamy osób:
  • świetnie znających niemiecki i dobrze angielski
  • z doświadczeniem w obsłudze klienta lub administracji
  • z rozwiniętymi zdolnościami komunikacyjnymi i interpersonalnymi
  • dobrze radzącymi sobie z zadaniami wymagającymi myślenia analitycznego

Co oferujemy?
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • pracę w zróżnicowanym, otwartym środowisku, dobrą atmosferę w firmie jako ważny cel organizacyjny
  • konkurencyjne zarobki i pakiet benefitów

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne CV.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland