obsługa klienta- Frontman/woman

Praes Sp. z o.o.

Bydgoszcz, 85-154, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

UWIELBIASZ KONTAKT Z LUDŹMI I WIESZ CO TO ZNACZY "KLIENTA TRAKTUJĘ JAK KOLEGĘ"? ;)

KUCHNIA NIE ODSTRASZA CIEBIE?

Nie ważne co robisz na co dzień jeżeli posiadasz pasję do jedzonka, to jedna z najbardziej prestiżowych i cenionych, w ostatnich latach, branż ma wolny etat !

Oczywiście wykształconych pracowników wraz z doświadczeniem przyjmiemy z otwartymi ramionami :)

Nowa burgerownia/ nowe smaki/ nowy na bydgoskim rynku team- czeka tylko na CIEBIE!

Wymagania

A ludzi poszukujemy z:

  • Pasją do gotowania i jedzenia
  • Ogarniętych na swoich stanowiskach pracy
  • Niebojących się promować swojego teamu
  • Otwartych na nowe smaki i poszukujących ich
  • Z łatwością nawiązujących kontakt z klientem- żarty, rozmowy, itp. właśnie to lubimy
  • Aa studenci i pełnoletni uczniowie mile widziani, ale nie tylko oni

Z naszej strony masz zapewnione, jak w banku:

- Możliwość rozwoju pasji, a właściwie już zawodu

- Stałą pensje plus systematyczne premie

- Wesoły i lubiący dobrze zjeść team

- Otwartość na pomysły naszego zespołu

- Niezbędne narzędzia pracy

- Elastyczny grafik

Jeżeli uważasz, że się dogadamy wyślij nam swoje CV oraz

zawrzyj nazwę swojego ulubionego dania- nie musi to być burger :)

Biorąc udział w rekrutacji Wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Prezentacja firmy

Gastronomia, burgerownia, foodtruck

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/08/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia