Obsługa/Doradca klienta

Skinpol Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Praca na tym stanowisku polega na:

- doradztwie i obsłudze klienta detalicznego oraz architektów,
- współpracy z naszymi salonami w innych miastach, realizacja ich zamówień,
- obsłudze urządzeń biurowych (komputer, kasa fiskalna, terminal płatniczy, etc.),
- przyjmowaniu towaru, sprawdzania dokumentacji PZ i WZ,
- przyjmowaniu zamówień od klientów i nadzór nad ich realizacją,
- dbaniu o wygląd ekspozycji oraz pomoc w jej tworzeniu.

Wymagania

- doświadczenie na podobnym stanowisku i w podobnej branży (sprzedaż artykułów wyposażenia wnętrz),
- znajomość branży oraz trendów we wzornictwie wyposażenia wnętrz,
- znajomość urządzeń biurowych (komputer, kasa fiskalna, terminal płatniczy, drukarka itp.),
- minimum wykształcenie średnie,
- wysoka kultura osobista i zdolności interpersonalne,
- umiejętność pracy w zespole,
- kreatywność, sumienność, odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywaniu obowiązków,
- zdolności dekoratorskie będą dodatkowym atutem.

Prezentacja firmy

INNE MEBLE od 20 lat działa na polskim rynku w branży wyposażenia wnętr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 200PLN - 3 800PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
uznaniowe i obrotowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Grafika / Projektowanie