NPI Manager - Automotive

Michael Page

Łódź, zagranica

Michael Page Michael Page

W związku z rozwojem Działu Nowych Wdrożeń poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko NPI Manager. Nowy pracownik będzie Managerem zespołu projektowego odpowiedzialnego za rozwój produktów oraz uruchomienia produkcji.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna, której obszarem działalności jest przetwórstwo tworzyw sztucznych. Firma należy do międzynarodowego koncernu, który rokrocznie zwiększa swoje udziały na rynku Polskim. Klient pracuje w oparciu o najnowsze technologie, inżynierię oraz innowacyjne rozwiązania. Zakład produkcyjny zlokalizowany jest w okolicy Łodzi.

Opis stanowiska

  • Prowadzenie projektów zgodnie z wymaganiami wewnętrznymi i wymaganiami Klientów
  • Pełna odpowiedzialność za poprawną realizację przyjętych projektów zgodnie z ich założeniami oraz Time Planem
  • Ścisła współpraca z szefem działu projektów w strukturach regionalnych w zakresie omawiania nowych projektów, ich przejmowania oraz wstępnego przydzielania lokalnie do Inżynierów Projektu
  • Odpowiedzialność za efektywne przydzielanie nowych projektów do Inżynierów Projektu w uwzględnieniu ich aktualnego obciążenia
  • Odpowiedzialność za wsparcie Inżynierów Projektu w sytuacjach zagrożenia wykonalności bądź terminowości realizacji projektu - ścieżka eskalacji.
  • Akcje korekcyjne dla niefunkcjonujących procesów wewnętrznych w dziale
  • Dbałość o podnoszenie kwalifikacji zespołu zarządzanie urlopami zespołu
  • Delegowanie wsparcia dla pozostałych działów w firmie przy rozwiązywaniu kluczowych problemów produkcyjnych i jakościowych
  • Ciągła i szczegółowa kontrola postępów realizacji projektów
  • Samodzielne prowadzenie projektów

Profil kandydata

  • Kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu projektami w przedsiębiorstwie produkcyjnym w branży automotive
  • Znajomość i doświadczenie w obsłudze specjalizowanych programów wspomagających prowadzenie projektów
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, zwłaszcza MS Excel
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • Gotowość do wyjazdów służbowych
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Duże możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • Wynagrodzenie podstawowe adekwatne do zdobytego doświadczenia zawodowego oraz premia roczna uzależniona od zysku firmy
  • Udział w międzynarodowych projektach realizowanych w zakładach produkcyjnych w Polsce i za granicą
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne organizowane przez doświadczoną kadrę menadżerską
  • Opieka medyczna, karta sportowa, wczasy pod gruszą, bony świąteczne oraz ubezpieczenie grupowe
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Łódź
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page