Nowa oferta pracy/ Pracownik w laboratorium metrologicznym

Charlie works Sp. z o.o.

Wrocław, Biskupice Podgórne, dolnośląskie

Charlie works Sp. z o.o. Charlie works Sp. z o.o.

Miejsce pracy: Wrocław, Biskupice Podgórne

Mamy dla Ciebie ofertę zatrudnienia jeśli:

  • Swobodnie czytasz rysunek techniczny
  • Masz doświadczenie w obsłudze maszyny pomiarowej
  • Znasz komunikatywnie język angielski

Zespół z Charlie works Sp. z o.o. (nr rej 23705) szuka pracownika na stanowisko:

  • Pracownik w laboratorium metrologicznym

Opiekunem oferty jest Magdalena, która pod numerem telefonu 536 560 524 udzieli wszystkich szczegółów.

Informacje ogólne:

  • Stała praca od zaraz
  • Zatrudnienie bezpośrednie w ramach umowy o pracę
  • Praca w Biskupicach Podgórnych
  • Ilość wolnych miejsc: 1
  • Dwie zmiany: 7- 15/ 12- 20

Co oferujemy?

  • Możliwość rozwoju i awansu zawodowego
  • Pracę w bardzo małym i zgranym zespole
  • Stawkę na początek- od 5000 PLN Brutto- jeśli masz wyższe oczekiwania, napisz na jakim poziomie
  • Pracę od poniedziałku do piątku
  • A z benefitów mamy:

1.   W przypadku problemów ze zdrowiem- opiekę medyczną w Luxmed + ubezpieczenie na życie

2.   Jeśli chcesz pójść na siłownię, basen- to dofinansujemy Ci kartę Multisport

3.   Jak pójdziesz na dłuższy urlop- zrobimy jego dofinansowanie

W zamian oczekujemy od Ciebie:

  • Zaangażowania w wykonywane czynności
  • Sumienne i rzetelne ich wykonywanie
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z obsługą maszyny pomiarowej
  • Znajomości rysunku technicznego
  • Komunikacji w języku angielskim

A Twoje obowiązki to:

  • Obsługa maszyny pomiarowej w laboratorium metrologicznym
  • Wykonywanie pomiarów geometrycznych, optycznych i charakterystyki detali
  • Praca na podstawie i zgodna z rysunkiem technicznym
  • Przygotowywanie raportów

Zapraszamy Cię do kontaktu.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.