New Product Design Enginner (M/F)

Michael Page

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Odpowiedzialność za tworzenie projektów dla produktów metalowych. Pracownik na tym stanowisku podlega Kierownikowi Inżynierii Projektowej, pracując w wielofunkcyjnym środowisku zespołu.

Informacje o kliencie

Nasz Klient to międzynarodowa firma produkcja mocno rozwijająca produkcję w Polsce.

Opis stanowiska

  • Tworzenie koncepcji i opracowywanie nowych produktów
  • Działanie jako członek zespołu projektowego, jako specjalistyczny konsultant lub jako lider wielofunkcyjnego zespołu projektowego przy projektach o rosnącym stopniu złożoności, dostosowanych do strategii firmy.
  • Odpowiedzialny za zarządzanie wydajnością i rozwój personelu w zespole.
  • Zapewnienie specjalistycznej technicznej wiedzy fachowej w celu opracowania ogólnych strategii projektu i działu.
  • Udzielanie porad technicznych, dostarczanie wiedzy i wsparcia innym projektantom.
  • Tworzenie projektów dla nowych projektów w oparciu o wymagania klienta
  • Tworzenie odpowiedniej dokumentacji zgodnie z wymaganiami w ramach Procedury Kontroli Projektu OCP 40-06 firmy
  • Zapewnienie zgodności z ISO, FDA i przepisami lokalnymi.

Profil kandydata

  • Wymagane duże doświadczenie w projektowaniu i zdolność zarządzania projektami.
  • Korzystanie z ASME i wymiarowania geometrycznego oraz wymagań tolerancji w projektowaniu projektów.
  • Stosowanie podstawowych zasad inżynierii, teorii, koncepcji i technik do zadań i projektów, które mogą prowadzić do nowych zastosowań oraz norm branżowych lub praktyk.
  • Wymagane dobre pisemne i ustne umiejętności komunikacyjne.
  • Umiejętność pracy przy minimalnym nadzorze
  • Wymagane doświadczenie w modelowaniu 3D CAD. Preferowane doświadczenie z Unigraphics lub Pro-E.
  • Microsoft Office 2000 Suite lub nowszy (szczególnie obsługa Excel).

Oferujemy

  • pakiet socjalny
  • premia za obecność
  • bardzo dogodne godziny pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • praca w wysoko rozwiniętym środowisku technologicznym
  • dobra atmosfera w pracy
  • możliwość wyjazdów zagranicznych i czerpania wiedzy inżynieryjnej z innych jednostek w grupie
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page