GETHERO Sp. z o.o.

New Business Manager

Od: GETHERO Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Wrocław

Oferujemy:

  • Pracę przy najbardziej nowatorskich projektach reklamowych
  • Pracę z największymi twórcami YouTube w Polsce
  • Wynagrodzenie podstawowe i wysokie prowizyjne zależne od wyników
  • Elastyczne godziny pracy i formy zatrudnienia
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon służbowy, laptop, samochód na czas wyjazdów)
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Kartę MultiSport
  • Realizację odpowiedzialnych i niestandardowych zadań
  • Możliwość dzielenia się i wdrażania w życie własnych pomysłów mających wpływ na rozwój firmy
  • Przyjazną atmosferę w młodym i dynamicznym zespole
  • Pracę pod opieką doświadczonych menedżerów sprzedaży

Obowiązki:

  • Generowanie leadów sprzedażowych
  • Obsługa kluczowych klientów Firmy
  • Kontakt telefoniczny i mailowy z nowymi i obecnymi klientami
  • Koordynowanie procesu sprzedaży
  • Negocjowanie warunków umów i finalizowanie transakcji
  • Zapewnienie wsparcia dla klientów
  • Budowanie pozytywnego wizerunku spółki

Wymagania:

  • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku w branży marketingowej
  • Wykształcenie wyższe
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne (ustne i pisemne) i interpersonalne
  • Znajomość MS Excel
  • Język angielski w stopniu umożliwiającym efektywną komunikację
  • Znajomość marketingu w zakresie social media oraz polskiej sceny YouTube będzie sporym atutem
  • Umiejętność wielozadaniowej pracy w dużym tempie, w szybko zmieniającym się środowisku startupowym
  • Świadomość technologii internetowych i obecnych trendów
  • Bardzo dobra umiejętność organizacji własnej pracy
  • Entuzjazm, energia i chęć do pracy
  • Własna inicjatywa, samodzielność i dynamika w działaniu