Opis stanowiska pracy

• Aktywne poszukiwanie nowych klientów.
• Realizacja celów sprzedażowych.
• Analizą potrzeb klientów i przygotowywanie ofert handlowych.
• Koordynacja realizowanych projektów w zakresie ustalonych warunków handlowych.
• Spotkania z klientami, przygotowywanie i prowadzenie prezentacji oferty Petrosoft.
• Bieżące raportowanie.

Wymagania

• preferowane minimum 2 lata w sprzedaży z branży IT
• Znajomość rynku sprzedaży oprogramowania dedykowanego i/lub systemów ERP będzie dodatkowym atutem
• Język angielski w stopniu minimum b2 (komunikatywny)
• Prawo jazdy, biegła znajomość pakietu MS Office

Prezentacja firmy

Petrosoft.pl Technologie Informatyczne sp. z o.o. działa na rynku od 200... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż